Langai greenline Trocal, KBE, Kömmerling  langai bešvino

Namo statyba ar remontas tai ilgametė investicija, reikalaujanti  apgalvoto ir protingo pasirinkimo. Vienas svarbiausių išsvajoto namo elementų yra langai ir durys, suteikiantys namui individualų charakterį. Jie sungia namo vidų su išoriniu pasauliu ir turi didelę įtaką namo atmosferai.

Langai Trocal, KBE ir Kömmerling tai langai greenline – bešvininiai ir ypatingi.

Labai svarbūs parametrai, kuriais mūsų Firma ypatingai rūpinasi, yra energijos taupumas, patvarumas ir gaminių ekologiškumas.

Pasirinkdami mūsų langus ir duris greenline  Klientai gauna didelę naudą:

  • taupo energiją ir tuo pačiu savo pinigus, nes greenline langai gaminami iš energiją taupančių 6 kamerų PVC profilių greenline su originaliomis vokiškomis tarpinėmis ir su energiją taupančiais stiklo paketais, kurių šilumos perdavimo koeficientas U=0,6 W/m²K todėl šilumos prarandama apie 25% mažiau  lyginant su dauguma rinkoje siūlomų langų, pagamintų iš 5 kamerų profilių, kurių plotis 70 mm,
  • dėl ypatingo lango ilgaamžiškumo daugelį metų nereikia eilinio remonto, todėl taupomi pinigai,
  • produktų ekologiškumo esmė ta, kad praėjus jų naudojimo laikui, kuris yra iki 30 metų, galima juos pilnai perdirbti, kad joks gaminio elementas neterštų mūsų aplinkos,
  • greenline langai ir durys yra visiškai antialergiški – nesukelia alergijos.

Kitas greenline langų ir durų įsigijimo privalumas susijęs su gyvenimo komfortu, pasiektu geresniais garso izoliacijos parametrais.

Visa tai kartu užtikrina mūsų Klientams aukščiausią gyvenimo kokybę!

Gera mūsų Klientų savijauta priklauso ne tik nuo apsisaugojimo nuo blogų oro sąlygų ar garso. Mūsų langai saugo taip pat nuo įsilaužimo. Mūsų languose standartiškai įmontuoti specialūs plieniniai sutvirtinimai varčiose ir staktose bei apkaustai su varčios reguliavimo strypu staktoje. Langai greenline Trocal, KBE, Kömmerling papildomai gali būti gaminami su stiklo paketais ir apkaustais nuo įsilaužimo, kurių dėka namas taps dar saugesnis.

Mūsų langai tausoja Tavo ir Tavo šeimos sveikatą, juose nėra kenksmingo švino!

Langai Trocal, KBE ir Kömmerling  tai greenline langai – bešvininiai ir ypatingi.